Заклад дошкільної освіти "Веселка"

Дата: 29.12.2021 12:40

01 червня 2021 року жителі села Новий Берестовець та жителі прилеглих сіл Маща, Лісопіль, Кам'яна Гора, Глажева чекали з особливим нетерпінням. Цей день їм запам’ятався не просто, як перший сонячний літній день, Всесвітній день захисту дітей, але і як день відкриття  закладу дошкільної освіти «Веселка».

Заклад створено на підставі рішення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради № 663 від 01.06.2020р.ЗДО є комунальною власністю Малолюбашанської сільської ради.

Проектна потужність – 60 місць. Садок розрахований на 2 групи загального розвитку, які комплектуються за віковими ознаками.

На 1 вересня 2021 року в ЗДО працює:

• група молодшого дошкільного віку – 1 ;

• група старшого дошкільного віку – 1 ;

Фактичний склад дітей на 01. 12. 2021 рік – 60 вихованців.

Керуючись ст. 19 Закону України "Про дошкільну освіту", постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів" від 13.09.2017 року №684 (зі змінами). Згідно рішення виконавчого комітету Малолюбашанської сільської ради «Про закріплення за закладами дошкільної освіти території обслуговування» за закладом дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області закріплена територія з метою своєчасного обліку дітей дошкільного віку (від народження до шести років), а саме: село Новий Берестовець, село Глажева, село Маща, село Кам′яна Гора, село Лісопіль.

Адреса закладу: 35044 село Новий Берестовець, вул. Нікончука 26-А,

Режим роботи закладу: П’ятиденний робочий тиждень  з 8.00 до 17.00 год.

Вихідні: субота, неділя, святкові дні.

В закладі дошкільної освіти «Веселка» створені  всі умови затишку та комфорту для вихованців. В ЗДО працює 12 працівників. На даний час вакантні посади відсутні.

ОЗАРЧУК Леся Євгеніївна

Народилася 18 серпня 1983 року.

Проживає в селі Маща, Рівненського району, Рівненської області.

Загальний педагогічний стаж – 20 років.

Організація освітнього процесу взакладі дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради здійснюється відповідно до:

• ЗаконуУкраїни «Про освіту»;
  • ЗаконуУкраїни «Про дошкільну освіту»;
  • Міжнародної конвенції про права дитини;
  • Базового компоненту дошкільної освіти;
  • Програми виховання і навчання дітей "Українське дошкілля" та інших нормативно-правових актів.

Статут закладу дошкільної освіти "Полісяночка"

Розпорядження голови Рівненської ОДА від 12.05.2021 №358 "Про видачу ліцензії у сфері у сфері дошкільної освіти та загальної середньої освіти

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ В ЗДО «ВЕСЕЛКА» ПІД ЧАС КАРАНТИНУ COVID -19

Правила прийому в заклад дошкільної освіти «Веселка»

Правила поведінки здобувача освіти в ЗДО

Мова освітнього процесу ЗДО "Веселка"

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності)заяв про випадкибулінгу (цькування) в закладі дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради, алгоритм дій для педагогів, інших працівників закладу освіти та адміністрації у випадку виявлення фактів булінгу (цькування)

Порядок реагування на доведені випадки  булінгу (цькування) в закладі дошкільної освіти «Веселка» Малолюбашанської сільської ради

План заходів щодо протидії булінгу (цькування) в закладі дошкільної освіти «Веселка» на 2021-2022 н.р.