Участь у конкурсі «Вифлиємська зірка»

Дата: 21.12.2021 11:00

Відбувся І відбірковий етап в обласному етноконкурсі колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлиємська зірка» серед учнів закладів загальної середньої освіти  Малолюбашанської сільської ради.

У 2021-2022 навчальному році у зв’язку з карантинними обмеженнями конкурс проходить дистанційно.

Організатор конкурсу – Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Мета та завдання конкурсу:

- виявлення та підтримка кращих дитячих, молодіжних колективів та окремих виконавців;

- залучення учнівської молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва та збереження традицій, стародавніх звичаїв українського народу;

- презентація творчих досягнень художніх колективів та солістів;

- створення здорового духу змагання між художніми колективами і обдарованими особистостями;

- підвищення художнього рівня та виконавської майстерності учасників;

- пошук нових і вдосконалення традиційних форм роботи із талановитою учнівською молоддю;

- виховання естетичних смаків та урізноманітнення дозвілля талановитої молоді.

У ІІ етапі (обласному) конкурсу від закладів освіти Малолюбашанської сільської ради учасники – тріо гуртка «Музична мозаїка»  Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради: Сахнова Дар’я, Дячук Анастасія, Кухарська Вікторія. Керівник – Багінська Ірина Вікторівна.

Бажаємо перемоги учасникам етноконкурсу. Просимо всіх підтримати тріо гуртка «Музична мозаїка» Мирненського ліцею.

Організаційний комітет відбіркового етапу