A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Костопільський район

Грант для студентів і абітурієнтів Костопільського району Рівненської області (соціальна програма Scholarship)

Дата: 26.05.2020 16:59
Кількість переглядів: 40

> Запрошуємо студентів і абітурієнтів Костопільського району Рівненської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

> Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

> Наразі відкрито 9 номінацій: > 17 000 грн. - https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship - scholarship@kyiv.repair)

> 21 500 грн. - https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadomu.kiev.ua)

> 20 000 грн. - https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

> 44 000 грн. - https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

> 18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events обо через форму зворотнього зв'язку)

> 27 000 грн. - https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

> 30 000 грн. - https://autoclav.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@autoclav.com.ua)

> 17 000 грн. - https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@geospektr-7.com.ua)

> 500 EUR - https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@wellcoinpay.com)

> Участь повністю безкоштовна.

> Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора