A A A K K K
для людей із порушенням зору
Малолюбашанська сільська рада
Рівненська область Рівненський район

Про запобігання булінгу в закладі дошкільної освіти "Загадка"(наказ)

Дата: 27.09.2019 15:46
Кількість переглядів: 690

МАЩАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ  

«ЗАГАДКА» З КОРОТКОТРИВАЛИМ

ПЕРЕБУВАННЯМ ДІТЕЙ ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

МАЛОЛЮБАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 

                                                        НАКАЗ                                 

 

« 27 »    вересня  2019 року             с.Маща                                           №15

 

 

Про запобігання булінгу в закладі
дошкільної освіти

 

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про місцеві державні адміністрації», статті 28 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 11 Закону України «Про запобігання і протидію домашньому насильству»,  Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання і протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658, Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення, затвердженого спільним наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 19.08.2014 № 564/836/945/577, Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників з іншими органами та службами, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 02.10.2018 № 1047, листа Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 № 1/9-790 «Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу», та з метою попередження булінгу (цькування), сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від булінгу, та ефективного реагування на факти насильства в закладах освіти

НАКАЗУЮ:

1.Визначити  Тен Т.І., в.о. директора, уповноваженою особою для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства (булінгу) та отримання заяв/повідомлень від постраждалої дитини чи інших осіб.

2. В.о.директора Тен Т.І.:

2.1.  Вчасно повідомляти уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Службу у справах дітей про випадки булінгу.

2.2. Довести до відома здобувачів освіти, педагогічних працівників, батьків та інших учасників освітнього процесу щодо їх обов'язку повідомляти керівника закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

3. Вихователям закладу дошкільної освіти нести персональну відповідальність за дотриманням законодавства про захист суспільної моралі, попередження випадків жорстокості та насильства серед неповнолітніх, активізувати діяльність, спрямовану на розвиток духовності та зміцнення моралі у дітей.

4.  Затвердити план заходів щодо запобігання та протидії булінгу закладу дошкільної освіти на 2019-2020 роки (додаток 1).

5. До 25.10.2019 року провести інструктаж для всіх працівників закладу освіти.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

В.о. директора ЗДО Загадка»                                                                          Тен Т.І.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь